Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHodinky Moto 360 jsou opravdu vychytané. Odolají vodě i prachu a dobíjí...

Hodinky Moto 360 jsou opravdu vychytané. Odolají vodě i prachu a dobíjí se bezdrátově

Díky dobrým kontaktům italského serveru Mister Gadget máme možnost se s předstihem podívat na podobu nabíječky pro chytré hodinky Moto 360.

Již delší dobu se ví, že první hodinky s kruhovým ciferníkem postavené na platformě Android Wear bude možné dobíjet bezdrátově. S potvrzením této informace teď přispěchal jeden italský bloger, kterému se nabíječka dostala do rukou.

Dobíjení hodinek Moto 360 započne okamžitě po vložení do kruhového docku, který se bez problémů vejde na malý noční stolek. Když se hodinky dobíjí, na displeji se zobrazí pěkná grafická informace o aktuálním stavu kapacity akumulátoru.

Luca Viscardi se kromě fotografií se čtenáři podělil i o několik poznatků. První chytré hodinky společnosti Motorola prý splňují certifikaci IP67, která je zárukou, že něco vydrží – odolné budou proti prachu a bez potíží zvládnou 30minutový pobyt ve vodě v hloubce jednoho metru. Jejich součástí je údajně také krokoměr a optický snímač umožňující měření tepové frekvence.

K představení chytrých hodinek Moto 360 by mělo dojít v příštích týdnech. Přesné datum konání tiskové konference ale výrobce stále neoznámil. Cena za základní model s plastovým řemínkem se má pohybovat kolem 250 eur, v přepočtu zhruba 7 000 Kč.

8 1 2

3 4 5

6 7 10

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře