Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBalíček skvělých her pro Android v nabídce Humble Bundle nyní prakticky za...

Balíček skvělých her pro Android v nabídce Humble Bundle nyní prakticky za hubičku

Humble Bundle přichází s dalším, v pořadí již šestým, výhodným balíčkem pro mobily, který nabízí celkem 6 skvělých her.Jak je u této nabídky obvyklé, do balíčku v dohledné době ještě několik her přibude.

Tři hry z balíčku jsou lidem dostupné za cenu, kterou si určí sami, zbytek her jim pak je zpřístupněn pouze po zaplacení vyšší částky, než je cena, kterou lidé za balíček průměrně zaplatili. A o jakých hrách se konkrétně bavíme?

Za vlastní cenu si v Humble Mobile Bundle 6 odnesete trojici her Eliss Infinity, Duet Premium a Combo Crew ve speciální edici, tedy s obsahem dostupným pouze hráčům, kteří si tuto hru koupili skrze Humble Bundle.

Za cenu vyšší než je průměrně zaplacená cena balíčku si pak pořídíte oblíbenou logickou hru Threes!, dobrodružnou hru Mines of Mars, RPG gamebook Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game a samozřejmě i všechny přislíbené hry.

Pokud vás nabídka výhodného balíčku her Humble Mobile Bundle 6 zaujala, v následujících 13 dnech si ho můžete pořídit na stránkách Humble Bundle zde.

humble-mobile-bundle-6

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře