Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyHledáte bezpečný messenger? Vyzkoušejte Bleep od BitTorrentu!

Hledáte bezpečný messenger? Vyzkoušejte Bleep od BitTorrentu!

Aplikace Bleep od BitTorrentu se dostala z alfa fáze vývoje a čerstvě je k dispozici pro všechny majitele Androidů, iPhonů a iPadů. Informovali o tom zástupci BitTorrentu.

Bleep je aplikace typu messenger, která mezi uživateli odesílá a přijímá zprávy v režimu end-to-end šifrování, přičemž zprávy nezadržuje v cloudě, ale bez jakéhokoliv zálohování je posílá rovnou příjemci. Bleep dokáže odeslat jak text, tak i dokumenty a fotografie a prostřednictvím WiFi také hlasové zprávy. V tomto případě můžete využít také dosti neobvyklou funkci, díky níž se zpráva 25 sekund po přečtení automaticky smaže i z uložiště příjemce.

Aplikace Bleep umožňuje přihlásit se mailem, pod svým telefonním číslem a nebo zcela anonymně, což je pro bezpečnou komunikaci úplně nejlepší.

Aplikace Bleep je zdarma k dispozici pro platformy Android a iOS. Pokud vám záleží na vašem soukromí, rozhodně ji vyzkoušejte!

https://www.youtube.com/watch?v=2cbH6RCYayU

[appbox googleplay com.bittorrent.chat]

[appbox appstore 941305420]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře