Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle vydal první aplikaci pro chytré hodinky Apple Watch

Google vydal první aplikaci pro chytré hodinky Apple Watch

Společnost Google představila nejnovější verzi své aplikace News & Weather, která kromě opravy různých chyb a vylepšení výkonu přináší také kompatibilitu s hodinkami Apple Watch.

Jak lze vidět na obrázcích, uživatelské prostředí aplikace se na chytrých hodinkách vyznačuje nejvyšší možnou jednoduchostí. Zobrazuje strohý přehled zpráv, které ani není možné číst přímo na Apple Watch v plném znění. Uživatelé však mají alespoň možnost uložit si dané články do záložek prohlížeče Safari a přečíst si je později na iPhonu, iPadu nebo počítačích Mac.

Google byl jednou z posledních velkých společností, které doposud příchod Apple Watch na trh ignorovaly, vydání nové verze News & Weather ale vše mění. V blízké budoucnosti tak můžeme očekávat představení dalších aplikací pro Apple Watch. Mnoho uživatelů by určitě potěšilo, pokud by pro jablečné hodinky vznikla plnohodnotná verze asistenční služby Google Now.

[appbox appstore id913753848]

screen390x390 screen390x390 (1) screen390x390 (2)

Zdroj: TNW

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře