Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyV Hitman Sniper si vyzkoušíte, jak zvládáte techniku odstřelovače

V Hitman Sniper si vyzkoušíte, jak zvládáte techniku odstřelovače

Hitman Sniper je odstřelovací hra, která vyžaduje důvtip a přesnost. Pokud jste někdy hráli Sniper Challenge pro počítače nebo konzole, pak budete mít představu, co očekávat.

S holohlavým zabijákem s čárovým kódem na zátylku se budete pohybovat na střechách a jiných vyhlídkách. Vaším úkolem bude postupně likvidovat jeden cíl po druhém přesně mířenou střelou.

V hitmanovském stylu budete muset být kreativní a často snipovat tak, aby to vypadalo jako nehoda, stejně jako v každém jiném titulu s Agentem 47. Jednou rozstřelíte plynovou bombu, podruhé plošinu se sudy, pod kterou stojí nepřítel a tak podobně…

Základem hry bude světový žebříček hráčů. Pokaždé, když misi odehrajete, dostanete podle jejího provedení určitý počet bodů, které pak budou zaneseny do žebříčku, v němž se budete moct poměřovat nejen se světovou špičkou, ale třeba překonávat i výkony svých přátel. Pokud budete chtít být hvězdou celé hry,musíte po celou dobu přesně a rychle headshotovat.

Hra vyjde koncem roku jako free-to-play, ale za reálné peníze si budete moct dokoupit lepší a účinnější zbraně, vybavení a další fičury, tvrdí na svém webu vývojáři ze Square Enix.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře