Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHeureka: Porovnání cen v e-shopech už i na mobilech s Androidem, iOS...

Heureka: Porovnání cen v e-shopech už i na mobilech s Androidem, iOS a WP

Ceny zboží v e-shopech se podstatně liší. Rozdíly v cenách mohou jít až do tisíců korun. Proto se čeští zákazníci ceny naučili porovnávat na stránkách jako jsou Google Nákupy nebo Heureka. Druhý zmiňovaný portál přitom své služby rozšiřuje i na mobily s Androidem, iOS i WP.

Aplikace dělá přesně to, co její webová podoba. Do aplikace vypíšete zboží, které chcete pořídit, a aplikace vám najde obchody, v nichž je můžete koupit. Přitom se dozvíte údaje o cenách tohoto zboží, ale také o spolehlivosti obchodu, v němž se chystáte zboží zakoupit.

Vedle hledání konkrétního druhu zboží můžete listovat podle kategorií, nebo si například nechat poradit s dárky. Aplikace vám nabídne několik různých řešení pro muže, ženy, děti atd. Skvělá je také možnost vybírat z kategorií podle oblíbenosti produktů. Na nákupy však můžete jít ze zcela jiného konce a vybírat například od nejlevnějšího nebo nejdražšího zboží.

Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma a to pro všechny mobilní platformy.

[appbox googleplay cz.ursimon.heureka.client.android]

[appbox appstore 436106975]

[appbox windowsstore appid 9nblggh08gdm]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/heureka/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře