Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyO2 investovalo miliony korun do obsahové aplikace Tapito

O2 investovalo miliony korun do obsahové aplikace Tapito

Startupový akcelerátor BOLT, který O2 představila letos na podzim, oznamuje po necelých dvou měsících svého fungování první investici. Tu získala aplikace Tapito umožňující čtení zpráv z českého internetu na zamykací obrazovce telefonů s operačním systémem Android.

Tapito je první projekt, který v rámci programu BOLT získal investici v řádu milionů korun. „Aktuálně jednáme s několika desítkami dalších projektů a přijímáme další přihlášky. Vybírat budeme především projekty, u kterých dokážeme nabídnout nejen finance, ale i další kompetence pro úspěšný rozvoj projektu,“ uvedl Tomáš Budník, generální ředitel O2.

BOLT vedle finanční podpory vybraným projektům poskytne také kompletní zázemí a infrastrukturu O2, možnost rozvíjet spolupráci s odborníky, funkční pracovní prostředí, infrastrukturu IT sítě a možnost zapojení do fungujícího ekosystému s využitím prodejních kanálů.

Jak funguje aplikace Tapito

Aplikace Tapito je ve srovnání s jinými obsahovými aplikacemi jedinečná v tom, že nabízí pouze český obsah řazený do jednotlivých témat, která jsou ručně vybírána a editována. Tapito nyní spolupracuje se stovkou obsahových partnerů.

Svým uživatelům přináší denně výběr toho nejlepšího z různých zdrojů ve 14 kategoriích. Mezi obsahovými partnery jsou nejen největší česká vydavatelství, ale i menší weby a blogy, které nemají vysokou návštěvnost, ale jsou oblíbené pro svůj originální obsah.

Čtenář si zvolí preferovaná témata, redaktoři následně ručně zpracovávají obsah a přidávají fotku ve vysokém rozlišení.

[appbox googleplay com.tapmedia.tapito]

26d_features-media-1

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře