Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHerní kokpit Predator Thronos Air vypadá jako z budoucnosti. Má cenu nového...

Herní kokpit Predator Thronos Air vypadá jako z budoucnosti. Má cenu nového auta

Tradiční výrobce hardwaru a počítačového příslušenství, společnost Acer, představuje špičkový kokpit Predator Thronos Air. Navržen je zejména pro náročné hráče, kteří vysedávají denně za počítačem po dlouhé hodiny a jimž nabídne i některé nadstandardní funkce, jako třeba masáž zad.

Predator Thronos Air vypadá jako z nějakého sci-fi filmu. Kombinuje ocelovou konstrukci s polohovatelným ramenem, které se pne přes hlavu hráče a na kterém mohou být umístěny klidně až tři zakřivené displeje. Součástí futuristického kokpitu je mimo jiné i podstavec na myš a klávesnici stejně jako dostatečný prostor pro umístění herního počítače, aby vše důležité bylo hned po ruce.

Pro fajnšmekry jsou také k dispozici různé držáky na webkamery pro snadné streamování na Twitch či YouTube, úchyty na pití nebo sluchátka a chybět nemůže pochopitelně ani efektní podsvícení celé sestavy a polohování do různých úhlů. Ti největší závisláci pak jistě ocení různé masážní funkce, které po herním maratónu přijdou jistě víc než vhod.

Herní kabina Predator Thronos Air má hmotnost 324 kilogramů, nehodí se tak do všech prostor. Mnohé zájemce odradí ale hlavně svou cenou. Acer si za ni totiž řekne 13 999 dolarů, což je 400 tisíc korun bez daně. Za tuto částku už seženete nové auto.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře