Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHeadsety SteelSeries Arctis získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award

Headsety SteelSeries Arctis získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award

Kompletní řada headsetů Arctis od známého výrobce herních periferií SteelSeries získala prestižní ocenění Red Dot Design Award: Product Design 2017.

Red Dot Design Award uděluje od roku 1954 Design Zentrum v německém Essenu, které prostřednictvím komise složené z předních návrhářů, akademiků a novinářů vybírá nejlepší z tisíců každoročně přihlašovaných produktů z desítek zemí světa. Je považováno za přední ocenění z oblasti návrhu a inovací.

„Na každém rozhodnutí při vytváření headsetu Arctis je cítit vliv našeho dánského kulturního dědictví,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Oceněná sluchátka staví na jednoduchosti, kvalitních materiálech pro maximální pohodlí a nových tvarech pro nadstandardní funkčnost. Tím vším boří tradiční stereotyp dnešních herních periferií.“

„Vítězové Red Dot jdou se svou strategií návrhů správným směrem,“ komentuje soutěž profesor Dr. Peter Zec, zakladatel a CEO společnosti Red Dot Award, a doplňuje: „SteelSeries si uvědomilo, že ekonomický úspěch jde ruku v ruce s dobrým a promyšleným designem, jehož vysokou kvalitu následně ocenila i naše komise.“

Kompletní řada headsetů Arctis je dostupná na webu www.SteelSeries.com za 99,99, 129,99, resp. 179,99 eur, případně i u tuzemských prodejců. V ČR ceny headsetů Arctis 3, Arctis 5 a Arctis 7 začínají na částkách: 2 500 Kč s DPH, 2 999 Kč a 4 499 Kč. Volitelné originálně navržené čelenky jsou nabízeny za zhruba 400 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře