Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyWindows Creators Update získá jen 13 smartphonů

Windows Creators Update získá jen 13 smartphonů

Po týdnech spekulací společnost Microsoft včera konečně potvrdila, jaké mobilní telefony s Windows 10 Mobile dostanou aktualizaci Creators Update. Své příznivce ale redmondský gigant určitě nepotěšil, update je totiž připraven pouze pro hrstku zařízení.

Creators Update vyjde oficiálně jen na třináct smartphonů. Konkrétně jde o modely HP Elite x3, Lumia 550, Lumia 640/640XL,Lumia 650, Lumia 950/950 XL, Alcatel IDOL 4S a OneTouch Fierce XL,SoftBank 503LV, VAIO Phone Biz, MouseComputer MADOSMA Q601 aT rinity NuAns NEO.

Pro množství potenciálně nepodporovaných telefonů je konečnou loňský Aniversary Update, případně majitelé těchto přístrojů mohou začít používat Creators Update prostřednictvím testovacího Insider programu (WIP). Musí však počítat s tím, že se nejedná o oficiální veřejnou verzi systému, což přináší určitá rizika.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře