Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHamánek má hlad hravou formou naučí vaše děti, jak se pěstuje zelenina

Hamánek má hlad hravou formou naučí vaše děti, jak se pěstuje zelenina

Společnost Hamé uveřejnila zajímavou vzdělávací hru pro děti ve věku 3 – 4 roky. Tato hra se jmenuje Hamánek má hlad a děti se v ní naučí, jak se pěstuje zelenina a ovoce, jak se stará o zvířata a mnoho dalších užitečných věcí. 

Hra je rozdělená do celkem pěti úkolů, které vedou k tomu nakrmit modrého medvídka Hamánka. Aby Hamánek neměl hlad, musí děti posbírat všechny dobroty z farmy včetně mrkvičky, jablíček, vajíček a mléčných výrobků. V závěrečné misi pak všechny výrobky spojí v jednu velkou lahodnou svačinku.

Hamánek má hlad je s ohledem na cílovou skupinu velmi jednoduchá hra s povedeným ovládáním a skvělou grafickou stylizací. Každá z herních obrazovek děti zaujme, každý aktivní předmět na ní pak vybídne k aktivitě, což je u aplikací pro malé děti asi to nejdůležitější.

Hamánek má hlad je k dispozici pro platformu Android a iOS. Jelikož se jedná o tzv. „propagační aplikaci“, z Google Play a App Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

hamanek-ma-hlad-obr

[appbox googleplay air.cz.brainzmobile.hame.hlad]

[appbox appstore 958551635]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře