Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyHádka kvůli Androidu a iOS se změnila v drama: Dva muži se...

Hádka kvůli Androidu a iOS se změnila v drama: Dva muži se málem podřezali

Po ostré výměně názorů na téma, zda je lepší Android nebo iPhone, se do sebe oba muži pustili a nakonec s vážnými zraněními skončili v nemocnici. Podle serveru ktul.com došlo k potyčce ve městě Tulsa.

Předmětem sporu byly smartphony a to, jaký operační systém je lepší. Mezi dvěma spolubydlícími došlo k hádce a vzájemnému slovnímu napadání. Vášnivá debata nakonec ale dospěla až do situace, kdy oba rozbili láhev od piva a pořezali jí toho druhého. Jednoho z nich poté objevila náhodná kolemjdoucí, jak zakrvácený klopýtal po parkovišti.

Oba výtržníci skončili v nemocnici, kde momentálně léčí svá zranění. Policie po prohledání bytu konstatovala, že při hádce zřejmě sehrál velkou roli alkohol. Na místě totiž objevila několik prázdných lahví od piva.

Diskuze mezi příznivci mobilních platforem, a zejména pak Androidu a iOS, se rozhodně nevedou v rukavičkách, ale to, co se stalo ve druhém největším městě v Oklahomě, je už hodně za hranou únosnosti. Jakou zkušenost s hádkami, které se týkaly mobilních technologií, máte vy? Také vám už někdy šlo o život?

a

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

8 KOMENTÁŘE

  1. Aby člověk obhájil Android, musí být násilník… Rozum totiž odhaluje jinou pravdu.

  2. To jsou magori. Sybian je daleko spolehlivejsi, serezal bych je na jednu hromadu. 😀

  3. Myslím že víc hádek je kvůli značce přístroje, než kvůli systému, o tom by Sony gai boys mohli vyprávět… :-):-):-)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře