TIP NA PAŘBU: The Survivor: Rusty Forest je survival akční hra pro Android, iOS i WP


TIP NA PAŘBU: The Survivor: Rusty Forest je survival akční hra pro Android, iOS i WP

S nejrůznějšími hrami, ve kterých si hráči staví přístřeší a všemi možnými způsoby bojují s nepřáteli, aby co nejdéle přežili, se roztrhl pytel. Na iOS jednoznačně zabodovala hra Radiation Island a na Androidu a Windows Phone pro změnu vede The Survival: Rusty Forest. 

Ne že by The Survival: Rusty Forest nebyla k dispozici ani pro iOS. I na Apple Storu ji najdete, ovšem hlavní pozornost na této platformě se ubírá docela jiným směrem. Prim zde hraje výše zmiňovaný Radiation Island, což je podle mě docela škoda.

The Survival: Rusty Forest je survival akční hrou z pohledu první osoby zavádějící vás do tajemného odlehlého lesa. I když nemá kostičkovanou grafiku, dá se dobře přirovnat ke hře Minecraft. I zde se totiž všechno točí okolo objevování herního světa, shánění důležitých surovin a craftování (sestavování pokročilých nástrojů). The Survival: Rusty Forest se přitom vyznačuje také intuitivním ovládáním, takže si jí užije i méně pokročilý hráči a to i pokud se v lese rozhodnou stavit mohutné hrady.

The Survival: Rusty Forest je k dispozici pro Android, iOS i Windows Phone. Na Google Play, App Store a Windows Phone Store si ji můžete stáhnout za pár desítek korun.

The Survivor [Legacy]
The Survivor [Legacy]
Vývojář: Starship Studio
Cena: 26,99 Kč
‎The Survivor: Rusty Forest
‎The Survivor: Rusty Forest
Vývojář: Evgeniy Ershov
Cena: 19,00 Kč+
The app was not found in the store. 🙁
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.