Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTIP NA PAŘBU: The Survivor: Rusty Forest je survival akční hra pro...

TIP NA PAŘBU: The Survivor: Rusty Forest je survival akční hra pro Android, iOS i WP

S nejrůznějšími hrami, ve kterých si hráči staví přístřeší a všemi možnými způsoby bojují s nepřáteli, aby co nejdéle přežili, se roztrhl pytel. Na iOS jednoznačně zabodovala hra Radiation Island a na Androidu a Windows Phone pro změnu vede The Survival: Rusty Forest. 

Ne že by The Survival: Rusty Forest nebyla k dispozici ani pro iOS. I na Apple Storu ji najdete, ovšem hlavní pozornost na této platformě se ubírá docela jiným směrem. Prim zde hraje výše zmiňovaný Radiation Island, což je podle mě docela škoda.

The Survival: Rusty Forest je survival akční hrou z pohledu první osoby zavádějící vás do tajemného odlehlého lesa. I když nemá kostičkovanou grafiku, dá se dobře přirovnat ke hře Minecraft. I zde se totiž všechno točí okolo objevování herního světa, shánění důležitých surovin a craftování (sestavování pokročilých nástrojů). The Survival: Rusty Forest se přitom vyznačuje také intuitivním ovládáním, takže si jí užije i méně pokročilý hráči a to i pokud se v lese rozhodnou stavit mohutné hrady.

The Survival: Rusty Forest je k dispozici pro Android, iOS i Windows Phone. Na Google Play, App Store a Windows Phone Store si ji můžete stáhnout za pár desítek korun.

[appbox googleplay com.starshipstudio.thesurvivor]

[appbox appstore 919395844]

[appbox windowsphone df3bae84-3a82-426f-9460-7f8602cb6404]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře