Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyGunrunners.AOC ovládli turnaj Tiger Masters a Fortuna COOL ligu

Gunrunners.AOC ovládli turnaj Tiger Masters a Fortuna COOL ligu

Hráči Counter Strike: Global Offensive týmu Gunrunners.AOC potvrdili roli favorita a zvítězili ve finálovém turnaji Tiger Masters, který se odehrál během posledního říjnového víkendu v Praze a první listopadový víkend vypálili rybník všem ostatním týmům ve finále Fortuna Cool ligy.

Není to tak dávno, kdy organizace Gunrunners.AOC přijala do svých řad nejlepší česko-slovenský tým. Jména jako Frozen, queztone, Dev7l, The Elive, fredi a jejich trenér KETUBOR jsou v Česku a na Slovensku velký pojem. Vždyť tito hráči potvrzují svou kvalitu nejen v domácích turnajích, kde jsou trojnásobnými šampiony Česka, ale také ve světových soutěžích. Před pár měsíci byli tito hráči mezi 30 nejlepšími CS:GO týmy v žebříčku HLTV.org.

O svátečním víkendu 27. a 28. října hostilo výstaviště v Letňanech čtyři nejlepší týmy Tiger Masters, které si účast v závěrečném finále musely vybojovat v online turnajích od portálu TopGaming. Tým Gunrunners.AOC byl od samého počátku považován za největšího adepta na vítězství. Jeho hráči si na tento fakt již dávno zvykli a tuto roli přijímají a také potvrzují v každém tuzemském turnaji. A tak se i stalo. Po vítězství 2:0 nad týmem VENI VIDI VICI ovládi svěřenci trenéra Michala „KETUBOR“ Csontoše finále Tiger Masters.

O pár dní později čekalo na Gunrunners.AOC další velké finále v Praze. V sobotu 3. listopadu se vydali do Holešovic na FABIA YouFest, kde se konalo závěrečné klání Fortuna COOL ligy.Gunrunners.AOC tam jelo jako vítěz základní části, od kterého se v konkurenci dalších tří týmů čekalo pouze jediné – vítězství. V semifinále narazili na nejslabšího soupeře z účastníků finále, tým Ferrari Peek. Ve finálovém klání pak porazili Team Brut 2:0 a mohli začít slavit titul Fortuna COOL ligy.

Celý tým se nyní připravuje na Mistrovství ČR v počítačových hrách, které se uskuteční o tomto víkendu 9. až 11. listopadu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře