Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNová aktualizace vylepšuje chytré hodinky Withings Steel HR

Nová aktualizace vylepšuje chytré hodinky Withings Steel HR

Withings oznamuje dostupnost aktualizace OS2 pro svou produktovou řadu hybridních chytrých hodinek Steel HR. Hodinky, které nabízejí až 25denní výdrž na jedno nabití, kontinuální měření srdečního tepu, chytré notifikace z telefonu a monitorování spánku, získávají vylepšení v mnoha oblastech.

První novinkou, kterou update přináší, je možnost sdílení trasy v mapách včetně všech detailních statistik. Tuto mapu lze sdílet rovnou z aplikace Health Mate v podobě fotografie. Řada Steel HR byla obohacena také o specializované sledování pro více než 30 různých aktivit jako jóga, volejbal, veslování, box, lyžování nebo třeba lední hokej. Uživatelé si mohou aktivitu vybrat přímo na displeji hodinek a jednoduše tak zahájit svou relaci. Během tréninku hodinky navíc průběžně sledují a zobrazují srdeční frekvenci a trvání cvičení. Po skončení aktivity pak nabídnou přehledné statistiky, abyste věděli, jak jste si vedli.

Nově jsou pro Steel HR dostupné také notifikace ze všech aplikací, tedy např. ze sociálních sítí, sportovních a zpravodajských aplikací a tak dále. V aplikaci Health Mate lze jednoduše nastavit, která oznámení budou dostupná na displeji hodinek a která ne. Hodinky umí nově také sofistikované sledování spánku a přibyla i funkce smart wake-up, která probudí uživatele diskrétními vibracemi v nejoptimálnější fázi spánku. Doplněn byl i Sleep Smarter Program, jenž se skládá z osmi týdenního doporučování, které vede ke zdokonalení spánku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře