Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: Liberty City Stories si nyní můžete zahrát i na...

Grand Theft Auto: Liberty City Stories si nyní můžete zahrát i na Androidu

Legendární vývojářské studio Rockstar Games do Google Play Storu v tichosti uvedli další hru ze série GTA. Jedná se o velmi populární „klasiku“ GTA: Liberty City Stories.

GTA: Liberty City Stories vyšla v roce 2005 pro PlayStation Portable (PSP), z něhož se dále dostala na PlayStation 2, PlayStation 3, iOS a před několika hodinami také na Android.

Příběh vypráví o Toni Ciprianim, který se navrací do Liberty City z úkrytu, v němž trávil několik dlouhých měsíců kvůli vyšetřování z vraždy člověka. Město se přitom nachází v úplném chaosu, neboť rodina Leone je v troskách a na její místo se derou spousty různých gangů.

Co se týče hratelnosti, GTA: Liberty City Stories je akční hrou viděnou pohledem třetí osoby. Budete v ní hodně střílet, jezdit v automobilech a vůbec se vydáte na cestu protřelého mafiána a zločince.

Jak už bývá u mobilních portů od Rockstar Games zvykem, i nový přírůstek do rodiny GTA se dočkal několika příjemných změn včetně vylepšení grafiky hry (vzdálenost vykreslování, nové detaily, lepší textury atd.), nebo dotykového ovládání.

GTA: Liberty City Stories vás vyjde na 3,99 € (cca 120 korun). Ke koupi hry dostanete možnost získat speciální tričko do GTA Online. Stačí se přihlásit k Rockstar Social klubu a přistane vám na vašem herním účtu.

[appbox googleplay com.rockstargames.gtalcs]

[appbox appstore 1061802598]

gta-liberty-city-stories

https://www.youtube.com/watch?v=mx0OdbsLlW8

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře