Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyApp Volume Control: Vlastní zvukový profil pro každou aplikaci

App Volume Control: Vlastní zvukový profil pro každou aplikaci

Ačkoliv ovládání hlasitosti jednotlivých aplikací v novém Androidu Marshmallow doznalo výrazných změn, stále to není ono. Aktualizace na nejnovější verzi Androidu se navíc nedočkají všechna zařízení, takže přichází řada na aplikaci třetí strany.

Zmiňovanou aplikací je App Volume Control. Jedná se o chytrého manažera zvuku, který vás nechá nastavit hlasitost u každé vaší aplikace zvlášť. To znamená, že méně potřebné, nebo zcela nepotřebné notifikace můžete zcela vypnout, zatímco těm opravdu potřebným můžete na hlasitosti zase přidat.

Pro zjednodušení nastavování pro uživatele, kteří v mobilech mají obrovskou spoustu různých aplikací a her, vývojáři připravili velmi intuitivní a chytré prostředí. To vás například nechá automaticky nastavit zvuk u všech her, jejichž notifikace jsou už z podstaty věci pro některé lidi méně potřebné, nežli notifikace klasických aplikací.

Automatizace v nastavování hlasitosti však nabízí i hromady dalších možností a aplikace jako taková pak přichází s mnoha dalšími nadstavbovými věcmi, které se v jedné novince jen těžko popisují. Naštěstí pro vás je základní verze App Volume Control k dispozici zdarma, takže si je můžete sami vyzkoušet. Za profesionální verzi si potom pochopitelně nějakou tu korunu připlatíte, nicméně na více jak euro (cca 27 korun) vás to nevyjde.

App Volume Control je k dispozici pro Android a to ve verzi 4.0.3 a vyšší.

[appbox googleplay com.spycorp.appvolumecontrol]

[appbox googleplay com.spycorp.appvolumecontrolpro]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/app-volume-c/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře