Ve WhatsApp nyní najdete hromadu nových smajlíků


Ve WhatsApp nyní najdete hromadu nových smajlíků

I přestože má WhatsApp přes miliardu aktivních uživatelů, jeho vývojáři nepolevují v práci a snaží se nás zásobovat stále novými funkcemi. V rámci poslední aktualizace přišly na řadu smajlíky, respektive emoji.

Nové emoji byly ve WhatsApp k vidění již koncem roku 2015, ale to pouze pokud jste se dostali k beta testování. Nyní je však tato funkce dostupná pro širokou veřejnost, takže si ji budou moci užít úplně všichni.

Portfolio nových smajlíků obsahuje naprosté nezbytnosti, jako jsou například české a slovenské státní vlajky, ale také různé legrácky. Pravděpodobně nejoblíbenější se však stane znak zdvihnutého prostředníčku, který jako v případě všech ostatních „lidských“ emotikon můžete poslat v jakékoliv barvě lidské kůže.

Nejnovější aktualizace se na naše zařízení šíří postupně, pokud tedy nové emotikony ještě nemáte, nezoufejte. Brzy je dostanete.

whatsapp-nove-ikonky

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.