Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyGoogle začal s lovem bezpečnostních chyb v Androidu, odměna činí až 180...

Google začal s lovem bezpečnostních chyb v Androidu, odměna činí až 180 000 korun

Hledáte zajímavou brigádu? Co byste řekli na hledání chyb v operačním systému Android? Za objevení a zazáplatování jedné jediné chyby vám Google vyplatí třeba i 180 000 korun!

Společnost Google se rozhodla zvýšit bezpečnost svého mobilního operačního systému a tak lidi láká k nahlašování bezpečnostních chyb (případně i s jejich řešením) zajímavými finančními odměnami.

Za nahlášení mírně závažných, středně závažných až zcela kritických chyb v Androidu Google nabízí od 0 – do 8000 dolarů (cca 180 000 korun). V ojedinělých případech se však cena za chybu může vyšplhat až na 30 000 dolarů (asi 720 000 korun).

Všechny nahlášené chyby v Androidu přitom musí pocházet z jeho nejnovější verze a to navíc ze zařízení, které je dostupné přes americký obchod Google Play (Nexus 6 a Nexus 9). Další podmínkou pro vyplácení peněz je, že nalezenou chybu sami nezveřejníte.

Všechny podmínky pro vyplácení peněz najdete na blogu Googlu.

Google se svým bezpečnostním programem týkajícím se Androidu přišel jen několik dní poté, co společnost Mozzila významně navýšila vyplácené částky za ohlášené chyby ve svých programech.

google-tabulka-odmen-chyby-v-androidu

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře