Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHumble BulkyPix Mobile Bundle: Skvělé hry na mobil za pár korunek

Humble BulkyPix Mobile Bundle: Skvělé hry na mobil za pár korunek

V nejnovější slevové nabídce v rámci charitativní organizace Humble Bundle můžete za pár korun koupit skvělé hry od společnosti Bulky Pix.

Součástí akce s názvem Humble BulkyPix Mobile Bundle je umělecká adventura Type: Rider, akční hra Meltdown, roztomilá logická hra iPollute a experimentální adventura Pretentious Game. Tyto hry dostanete za cenu, kterou si určíte sami (minimálně však za dolar).

Pokud při platbě sáhnete hlouběji do kapsy a na účet Humble Bundle přispějete částkou vyšší, nežli je průměrně zaplacená částka na jednoho zákazníka, potom si k titulům výše zakoupíte ještě gamebook Joe Dever’s Lone Wolf Complete, point-and-click adventuru Corto Maltese, střílečku Twin Blades, hororovou plošinovku Dark Lands Premium a všechny další hry, které do nabídky přibudou v následujících dnech.

Nabídka Humble Bundle se týká výhradně her pro Android. Část výtěžku (pokud neurčíte jinak) putuje jako obvykle na charitu.

humble-bundle-bulky-pix

Zdroj: Humble Bundle

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře