Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGoogle vydal Android 5.0.2 Lollipop, ale jen pro Nexus 7 WiFi (2012)

Google vydal Android 5.0.2 Lollipop, ale jen pro Nexus 7 WiFi (2012)

Google stále pracuje na vylepšování svého mobilního operačního systému. Nedávno vydal aktualizaci na Android 5.0.1, tablet Nexus 7 však nyní dostává neočekávaný update povyšující systém na verzi 5.0.2.

Společnost Google nevydala zatím žádný seznam změn, které nová aktualizace obsahuje. S největší pravděpodobností se však jedná pouze o drobné opravy chyb, které většina uživatelů ani nezpozorovala.

Android 5.0.2 je v tuto chvíli dostupný pouze pro WiFi variantu Nexusu 7 (2012) a je otázkou, zda jej obdrží i další zařízení. Nexus 7 (2012) totiž nezískal předchozí aktualizaci na verzi 5.0.1.

Update si můžete stáhnout na oficiálním webu Googlu a nainstalovat manuálně. Podle všeho budou OTA aktualizace ale spuštěny co nevidět, takže pokud nepotřebujete mít nejaktuálnější software hned teď, ještě chvíli vydržte.

515

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

8 KOMENTÁŘE

 1. S největší pravděpodobností se však jedná o opravy drobných chyb, kterých si uživatelé ani nevšimnou? To myslíte vážně?

  Pane redaktore, je vidět, že se moc neorientujete. Ten tablet totiž na Androidu 5 vůbec nefungoval a byl zalagovany jako nic před tím. Kdybyste se trošku orientoval, tak zjistíte, že se tablet s petkou nedal vůbec používat. Příště by bylo lepší zjistit reálné informace než vydat článek, který stojí za prd.

   • Martin má bohužiaľ pravdu. Android 5.0 je na Nexuse 7 2012 v podstate nepoužiteľný. Táto aktualizácia 5.0.2 ho značne zlepšila, ale oproti 4.4.4 je to na tomto tablete veľmi ťažkopádne.

 2. A to víte odkud, že to tak sebejistě tvrdíte? Tak jen pro upřesněnou: Tablet vlastní kolega Košťál a na žádné sekání si nestěžuje, systém je svižný úměrně stáří HW přístroje. Ve Vašem případě je tedy problém někde jinde.

  • Mirek Koci Martin ma uplnu pravdu Androit 5 na nexus 7 nepouzitelna tablet seka
   nelen mne ale viguglite si kolky ludia maju rovnaky problem

 3. Já ten tablet mám a souhlasim s autorem, nic se neseka. Takže ster 😀

 4. Tablet vlatním také a po aktualizaci sem zatím zadnou chybu nepostřehl . Takže tam hoši máte nejspiš opravdu jiný problém .. 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře