Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle představí novou službu pro správu a sdílení fotografií

Google představí novou službu pro správu a sdílení fotografií

Společnost Google brzy představí novou službu pro správu fotografií. Prozradila to agentura Bloomberg, která dále uvedla, že k jejímu oficiálnímu představení dojde na nadcházející konferenci I/O. Ta se koná 28. a 29. května v San Francisku.

Podrobnosti o nové službě jsou zatím úzkostlivě drženy pod pokličkou a konkrétní informace budeme mít zřejmě k dispozici až v době konání vývojářské konference.

Představení nové služby pro správu fotografií by ale nebylo příliš velkým překvapením. Google se totiž už delší dobu vůbec netají tím, že chce přesunout fotky z Google+ do své vlastní aplikace. Před nedávnem pak uživatelům Disku Google umožnil dokonce prohlížet fotografie z aplikace Fotky, která je úzce spjata se se sociální službou Google+.

Brzké premiéře nové služby nahrává také únorová akvizice společnosti Odysee, která na platformách Android a iOS nabízela jednoduchou službu pro zálohování a sdílení fotografií.

03-all-photosZdroj: Bloomberg

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře