Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyApple Watch se dočkaly první softwarové aktualizace

Apple Watch se dočkaly první softwarové aktualizace

Americká společnost vydala novou verzi operačního systému chytrých hodinek Apple Watch. Update má velikost 51,5 MB, a abyste ho mohli nainstalovat, je nutné mít hodinky spárované s iPhonem, nabité na minimálně 50 % a zároveň připojené na nabíječce.

Apple Watch OS 1.0.1 vylepšuje práci s virtuální asistentkou Siri, optimalizuje měření aktivit, přidává výpočet spálených kalorií v režimu jízdy na rotopedu a při veslování, upravuje výpočet vzdálenosti a tempa pro běhání a chůzi venku a optimalizace se údajně dočkaly i aplikace třetích stran, které by se měly o něco rychleji spouštět.

Chytré hodinky se s novou verzí operačního systému také naučily nové jazyky, konkrétně brazilskou portugalštinu, dánštinu, holandštinu, švédštinu, ruštinu, thajštinu a turečtinu. Poslední novinkou je podpora pro nové emoji.

upload1 apple-watch-os-1-0-1-update-450x800

Zdroj: Smartmania

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře