Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyLevné smartphony značky Dogee aktualizují na Android 5.0 Lollipop

Levné smartphony značky Dogee aktualizují na Android 5.0 Lollipop

Telefony značky Doogee dostávají aktualizaci operačního systému a nově budou dostupné s Androidem 5.0 Lollipop. Nová verze systému zajistí delší výdrž baterie, rychlejší odezvy aplikací i vyšší úroveň zabezpečení. Vyplývá to ze zprávy společnosti Lion Mobile, která je oficiálním distributorem smartphonů pro český trh.

Update na nový Android 5.0 se konkrétně týká modelů DG 280 Leo, DG 310 Voyager 2, DG 580 Kissme, DG 700 Titans 2 a DG 800 Valencia.

Stávající i noví zákazníci ocení u nového updatu na Android 5.0 Lollipop především rychlejší reakce aplikací při nižší spotřebě energie. Prodlouží se pohotovostní doba smartphonu. Významně se rozšiřují i audiovizuální možnosti. Telefon s novým systémem snadno propojíte s mikrofonem, projektorem nebo zesilovačem přes rozhraní USB. Nová verze androidu na smartphonech Doogee nabídne i široké možnosti sdílení dat a samotného ovládání telefonu.

Přes zabezpečené připojení se tak bude možné v režimu „Host“ dostat z jiného zařízení například i ke kontaktům v zapomenutém telefonu. Android 5.0 Lollipop nabízí v neposlední řadě opět vyšší úroveň zabezpečení.

2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře