Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNa Galaxy S8 teď ušetříte 3 000 Kč. Samsung spouští nový cashback

Na Galaxy S8 teď ušetříte 3 000 Kč. Samsung spouští nový cashback

Společnost Samsung v souvislosti s nadcházejícími olympijskými hrami v jihokorejském Pchjongjangu připravila pro všechny nové zájemce o telefony Galaxy speciální lednovou akci na svoje vybrané modely.

Zájemci tak mohou využít své peněžní dárky, přeměnit je na jeden ze špičkových smartphonů a zároveň získat zpětný bonus ve výši až 3 000 Kč. Do akce jsou zařazené modely Galaxy S8+, S8, S7 edge, S7, A5 a A3 a trvá od 1. do 31. ledna.

Čerpání bonusu je podmíněné nákupem vybraného modelu telefonu Samsung Galaxy v jedné z prodejen, které jsou do akce zařazeny, a následnou registrací.

Registraci je možné provést do 14 dní od nákupu, nejpozději však do 31. ledna 2018. Koupený telefon musí zákazníci zaregistrovat na https://www.samsung-bonus.eu, zaslat čitelnou kopii účtenky spolu s fotografií IMEI čísla a vyplnit všechny potřebné údaje.

Seznam modelů telefonů Samsung Galaxy a hodnota bonusu (na přístroje s jiným označením se akce nevztahuje):

Více informací o akci je v přiložené tiskové zprávě a na https://www.samsung-bonus.eu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře