Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyWargamning připravuje multiplayerovou hru World of Warships Blitz

Wargamning připravuje multiplayerovou hru World of Warships Blitz

Studio Wargaming oznámilo, že již 18. ledna se objeví na scéně nova mobilní válečná hra World of Warships Blitz. Pokud máte pocit, že jde o povědomý název, pak vězte, že jde mobilní klon populární PC hry. Novinka bude dostupná v Apple App Store a na Google Play Store a zahrají si jí majitelé telefonů i tabletů. Na fanoušky lodí tak čekají epické námořní bitvy zabalené do parádní akční online střílečky.

Nová hra vznikla ve spolupráci se studiem KingNet a hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě. Kapitáni se pak vydají do lítých bitev na moři v multiplayeru 7 vs. 7 hráčů, kde budou budou uzavírat nová spojenectví, odemykat nové lodě a také se vydají na zajímavé single player mise.

„World of Warships Blitz je typickou neformální a příležitostnou hrou, kterou není těžké se naučit. Zároveň však WoWS Blitz vybízí k soutěživosti,“ vysvětluje Thaine Lyman, šéf stříleček na Wargaming Mobile. „Rychlé bitvy, jednoduché ovládání a skvělá soupiska lodí, které jsou od prvních okamžiků ve hře. Jsme rádi, že můžeme v portofoliu Wargaming Mobile her přivítat World of Warships Blitz.“

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně.

World of Warships Blitz už nyní můžete předběžně zaregistrovat. Stačí přejít na příslušnou stránku Google Play a App Store, kliknout na kolonku „předběžná registrace“ a potvrdit tlačítkem OK.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře