O2 dává bonus až 4 000 korun na smartphony Samsung a Xiaomi


O2 dává bonus až 4 000 korun na smartphony Samsung a Xiaomi

O2 nabízí v lednu svým zákazníkům bonus při pořízení mobilního telefonu Samsung. Poprvé do kampaně zařazuje také čínskou progresivní značku Xiaomi, kterou má v nabídce od loňského podzimu. Model Redmi Note 5A je tak možné k novému tarifu získat za symbolických šest korun.

„Náš vánoční bonus měl velký úspěch a přinesl rekordy v počtu prodaných mobilních telefonů. Proto jsme se rozhodli nyní přijít s podobnou nabídkou, obměnili jsme však některé zvýhodněné modely,“ popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

Bonus platí pro nové i stávající zákazníky mobilních tarifů. Výše slevy se odvíjí podle toho, zda si zákazník pořídí novou službu nebo navýší svůj tarif. Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, a to i po předchozí objednávce na e-shopu nebo call centru.

* Cena při uplatnění cashbacku 1500 Kč na http://www.samsung-bonus.eu

Kromě bonusu k mobilním tarifům připravilo O2 speciální nabídku také pro zákazníky, kteří si nově pořídí mobilní internet. Ti získají tablet Huawei MediaPad T2 7.0 16 GB LTE místo standardních 3 795 Kč za 6 Kč.

Zákazníkům předplacených karet pak O2 od prosince rozdává datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití, kterou se rozhodl prodloužit až do konce ledna.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.