Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyO2 dává bonus až 4 000 korun na smartphony Samsung a Xiaomi

O2 dává bonus až 4 000 korun na smartphony Samsung a Xiaomi

O2 nabízí v lednu svým zákazníkům bonus při pořízení mobilního telefonu Samsung. Poprvé do kampaně zařazuje také čínskou progresivní značku Xiaomi, kterou má v nabídce od loňského podzimu. Model Redmi Note 5A je tak možné k novému tarifu získat za symbolických šest korun.

„Náš vánoční bonus měl velký úspěch a přinesl rekordy v počtu prodaných mobilních telefonů. Proto jsme se rozhodli nyní přijít s podobnou nabídkou, obměnili jsme však některé zvýhodněné modely,“ popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

Bonus platí pro nové i stávající zákazníky mobilních tarifů. Výše slevy se odvíjí podle toho, zda si zákazník pořídí novou službu nebo navýší svůj tarif. Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, a to i po předchozí objednávce na e-shopu nebo call centru.

* Cena při uplatnění cashbacku 1500 Kč na http://www.samsung-bonus.eu

Kromě bonusu k mobilním tarifům připravilo O2 speciální nabídku také pro zákazníky, kteří si nově pořídí mobilní internet. Ti získají tablet Huawei MediaPad T2 7.0 16 GB LTE místo standardních 3 795 Kč za 6 Kč.

Zákazníkům předplacených karet pak O2 od prosince rozdává datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití, kterou se rozhodl prodloužit až do konce ledna.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře