Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyGalaxy Note8 má být nejdražším Samsungem v historii

Galaxy Note8 má být nejdražším Samsungem v historii

Pomalu se blíží představení phabletu Galaxy Note 8 od Samsungu. Není proto žádným překvapením, že na internet unikají další a další informace. O ty nejnovější se s námi podělil Evan Blass, známý pod přezdívkou @evleaks.

Tento osvědčený „únikář“ nově tvrdí, že Galaxy Note8 bude vůbec nejdražším smartphonem v historii Samsungu. Jeho prodejní cena má činit astronomických 999 eur, tedy v přepočtu asi 26 tisíc korun.Případní zájemci zpočátku budou moci vybírat z černé, modré a zlaté barevné varianty.

Podle různých zdrojů dojde k představení očekávaného tabletofonu v New Yorku, a to 26. srpna. Do prodeje se pak smartphone dostane v září. Dlouhou dobu se předpokládalo, že Galaxy Note8 bude mít senzor otisků prstů integrovaný přímo v displeji. Nakonec se tak ale nestane.

Potvrdil to nedávno jeden z představitelů jihokorejského gigantu, který mimo jiné dále uvedl, že tato technologie ještě není tak daleko, aby splňovala mimo jiné požadované bezpečností parametry. Zatím má integrace čtečky do displeje své technologické limity a firma po loňském fiasku s modelem Note 7 nechce nic riskovat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře