Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyNa Steamu je dostupná definitivní verze českého Machinaria

Na Steamu je dostupná definitivní verze českého Machinaria

Na Steamu je dostupná definitivní verze oblíbené adventury Machinarium z roku 2009. Zatímco původní titul využíval Flash, nyní ho pohání vlastní DirectX engine, díky němuž je možné hrát ve vyšším rozlišení. Další novinkou je podpora gamepadů, součástí je i dvanáct Steam achievementů nebo 14 jazyků.

Díky letním slevám nyní můžete Machinarium na Steamu zakoupit za pouhých 2,49 eur, tedy asi 65 korun. Jestli jste si hru pořídili už dříve, je pro vás vylepšení na definitivní verzi zdarma díky aktualizaci.

Pokud to nevíte, Machinarium je 2D adventura z prostředí robotického světa. Hlavním hrdinou je robůtek Josef, který se vydává do města Machinarium, kde to však nemá zrovna lehké. Tato nápaditá česká klikací adventura získala řadu ocenění za grafiku, hudební doprovod i skvělé recenze v nejprestižnějších magazínech.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře