Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGalaxy Nexus, Nexus 7 a Nexus 10 dostávají aktualizaci na Android 4.2.2...

Galaxy Nexus, Nexus 7 a Nexus 10 dostávají aktualizaci na Android 4.2.2 Jelly Bean

V noci na dnešek několik zahraničních serverů informovalo o nově vydané aktualizaci pro přístroje z modelové řady Nexus. Nový firmware je založen na Androidu 4.2.2 Jelly Bean (sestavení JDQ39) a měl by přinést opravu chyb a zvýšení stability.

Nová verze systému je distribuována OTA (over-the-air, čili vzduchem) a dostupná pro zařízení Galaxy Nexus (GSM), Nexus 7 a Nexus 10. Zatím se nikde nehovoří o tom, zdali je dostupná i pro smartphone Nexus 4, nicméně velmi by nás překvapilo, kdyby tomu tak nebylo.

O novinkách v aktuálním firmwaru můžeme v tuto chvíli jen spekulovat. Google se k aktualizaci totiž stále nevyjádřil. V rámci eliminaci chyb se však přinejmenším počítá s opravou problému při přenosu zvuku přes Bluetooth A2DP.

Pokud vlastníte některý z výše vypsaných modelů, můžete aktualizaci ověřit v Nastavení. Na našem testovacím Galaxy Nexusu nám zatím nepomohl ani trik s Google Services Framework, takže dále čekáme. A co vy? Měli jste větší štěstí a už jste aktualizovali?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/GNA422/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře