Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyDatum uvedení závodní hry Real Racing 3 pro Android a iOS konečně...

Datum uvedení závodní hry Real Racing 3 pro Android a iOS konečně odhaleno!

Herní studia Electronic Arts a Firemonkeys po dlouhém otálení uveřejnila oficiální datum vydání pokračování jedné z neznámějších a nejpopulárnějších automobilových sérií Real Racing. K uvedení očekávaného třetího dílu dojde 28. února. Jak moc se těšíte?

Vývojáři nám tentokrát nachystali spoustu překvapení. Tím prvním je, že hra vyjde nakonec na iOS a Android současně. V poslední době jsme přitom slýchali, že verze pro platformu, kterou reprezentuje zelený robůtek, se trochu opozdí a k jejímu uvedení dojde až v březnu.

Dalším novinkou je, že Real Racing 3 bude distribuován modelem free-to-play. Takže kdo bude chtít, nebude muset do hry investovat ani korunu.

Nejnovější díl přinese vylepšenou grafiku, zvuky a přepracovaný soundtrack, stejně jako Time Shift Multiplayer (TSM), který vám vám umožní závodit proti vašim přátelům kdykoliv a kdekoliv, a spoustu nových závodních okruhů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře