Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyFraus Media představuje Language Chapters: Rodilý mluvčí do kapsy

Fraus Media představuje Language Chapters: Rodilý mluvčí do kapsy

Společnost Fraus Media představuje revoluční vzdělávací aplikaci Language Chapters, která uživatelům poskytuje při výuce angličtiny možnosti, jaké tištěná učebnice nemá – nabízí totiž propojení audiovizuálních prvků při učení.

Language Chapters se již krátce po uvedení na trh stala oblíbenou nejen u jednotlivců, ale je také efektivním doplňkem výuky na školách. „Aplikaci Language Chapters využívám jako doplněk ke standardnímu vyučování a musím uznat, že žáci si její možnosti velmi pochvalují. Dává jim přehled o pokroku, který ve svém studiu učinili, a vzhledem k tomu, že počítač či tablet mají stále při sobě, stává se tak jejich každodenním partnerem. Aplikace mi také poskytuje řadu možností, jak vyučování obohatit o prvky interaktivity využitelné především při práci v párech či malých skupinách. Díky tomu jsou studenti během hodiny lépe soustředěni, což je vždy vítaným efektem,“ říká Adam Massey, lektor angličtiny na základní škole Hany Benešové v Borech na Žďársku.

Ve snaze maximálně využít možností, které poskytují tablety a počítače, je každé téma doprovázeno videem z anglického prostředí. S Language Chapters se tak domluvíte v restauraci, nakoupíte suroviny na slavnostní večeři, objednáte si taxi či zjistíte, jak se nejrychleji dostat na Piccadilly Circus nebo jiné zajímavé místo nejen v Londýně.

Language Chapters ale neobsahují pouze videa. Každé téma doprovází přehledný heslář doplněný o funkci „roletky“. Ta umožní například zakrýt jeden sloupec slov, díky čemuž můžete lépe procvičovat slovní zásobu. Heslář je tvořen více než 10 000 slovy a frázemi. Slovní zásobu se student učí s pomocí interaktivních karet, které ho zároveň naučí správnou výslovnost.

Nově nabité znalosti pak můžete prověřit v Gap Filling testu, který si můžete zdarma stáhnout a vytisknout na této stránce.

Language Chapters jsou pro iPad dostupné na App Store a pro Windows zařízení na flexibooks.cz.

Fraus Media poskytuje všem nadšencům do vzdělávání první téma zdarma. Tak neváhejte a vyzkoušejte si Language Chapters.

[appbox appstore id595361691]

[appbox appstore id578612159]

language-chaptersZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře