Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNokia zaútočila na Samsung a na Twitteru kvůli chytrým hodinkám Galaxy Gear...

Nokia zaútočila na Samsung a na Twitteru kvůli chytrým hodinkám Galaxy Gear padala silná slova

Nokia je známá tím, že si na Twitteru často dělá legrácky z konkurence. Mnohdy si nebere žádné servítky a situace se pořádně vyhrotí. Přesně to se stalo teď o víkendu, kdy se americká divize finského výrobce zostra pustila do Samsungu a jeho chytrých hodinek.

Zámořské zastoupení Nokie publikovalo na Twitteru obrázek bot s hashtagem #TheNextBigThing? (ve volném překladu #DalšíVelkáVěc?) s narážkou na chytré hodinky Galaxy Gear, které spotřebitelé podle všeho přijali více než vlažně.

Reakce Samsungu na sebe nenechala dlouho čekat a Nokii se dostalo nevybíravé odpovědi „go fuck yourself“ (slušně přeloženo „jdete se vycpat“). Než byla zpráva smazána, mělo ji zhlédnout více než 490 000 lidí.

Korejský výrobce ale celou věc vidí trochu jinak. Žádná taková informace se prý na jeho Twitteru nikdy neobjevila a obrázek, který se šíří internetem, je údajně jeden velký podvod (fake). A teď si vyberte…

smartshoes go

 

Zdroj: PhoneArena 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře