Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyFOTO: Telefon snů? Takhle by mohla vypadat Nokia 1100 s Androidem!

FOTO: Telefon snů? Takhle by mohla vypadat Nokia 1100 s Androidem!

Na začátku března databáze benchmarkového testu Geekbech prozradila, že Nokia interně testuje nový smartphone se systémem Android. Prototyp dostal privilegované označení „1100“, pod kterým se před několika lety prodával jeden z nejpopulárnějších mobilů vůbec.

Problém je ale v tom, že Nokia nemůže kvůli smlouvě s Microsoftem, kterému odprodala svoji mobilní divizi, žádný chytrý telefon představit až do konce roku 2016. S novou Nokií 1100 se tak letos ani příští rok určitě nesetkáme.

Pokud finský výrobce chytrý telefon opravdu vydá, tak nejdříve až v průběhu roku 2017. Jak by reinkarnovaná Nokia 1100 mohla vypadat, ukazuje ve svých konceptech grafik Jermaine Smit.

Co myslíte, podaří se Nokii po roce 2016 vstoupit na trh s androidími smartphony?

11

1 2 3

4 5 6

7 8 9

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Držím im palce, aby sa im to podarilo. Niekoľko ich telefónov som spokojne používal. Nokia je značka, na ktorú by mala byť Európa a Európania právom hrdí. Dúfam, že sa im návrat podarí.

  2. Kdyby byl tohle případ, kde se výrobce chytne renderu tohoto nadšence tak by to byla velká pecka. Telefon vypadá hodně dobře + android…. Za mě velké ANO 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře