Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyFlyperlink: Internetový prohlížeč v plovoucích bublinách

Flyperlink: Internetový prohlížeč v plovoucích bublinách

Ačkoliv je prohlížení internetových stránek na mobilních zařízeních poměrně jednoduché, má to jeden velký háček. Pokud si prohlížíte sociální sítě a otevřete si nějaký odkaz, přenesete se automaticky do nové karty a návrat zpět do původní aplikace je komplikovaný. Tento problém řeší Flyperlink.

Flyperlink je poměrně jednoduchá aplikace umožňující načítat internetové stránky v plovoucích bublinách po vzoru Facebook Chat Heads. To znamená, že nová stránka se objeví na nové stránce, ta se ale načítá na pozadí aktuálně používané aplikace. Jakmile se přitom rozhodnete, že si načtenou stránku prohlédnete, kliknete na bublinku s odkazem a už jste na místě. Z internetové stránky následně můžete vyskočit, čímž se dostanete zpět do používané aplikace.

Flyperlink samozřejmě není první, kdo tuto funkci uživatelům nabídl, dokázal ji však maximálně zdokonalit a vylepšit. Zajímavou a dříve nevídanou funkcí je například možnost zobrazit obsah bubliny v plavajícím okně, nikoliv na celé stránce jak to bývá zvykem.

Velikost zobrazovaného okna a vlastně i velikost plovoucí bubliny si přitom můžete nastavit přesně podle svých představ. A to samé platí o všech dalších prvcích včetně umístění bubliny či nástrojové lišty po otevření stránky.

Flyperlink je k dispozici pro majitele Android smartphonů a tabletů a to zdarma. Za některé pokročilé funkce si však budete muset pár korun připlatit.

[appbox googleplay com.flyperinc.flyperlink]

Flyperlink-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře