Galaxy S7 edge se ukázal na živé fotografii


Galaxy S7 edge se ukázal na živé fotografii

Na internet se dostala dvojice živých fotografií, na kterých je pravděpodobně prototyp očekávaného smartphonu Galaxy S7 Edge a to z přední i zadní strany. Fotografie odhalily možné designové změny, ale také celkový výkon zařízení.

Viditelných změn je hned několik – výrobce zmenšil výčnělek fotoaparátu a zaoblil horní i dolní stranu zadního krytu. Někteří lidé navíc ještě upozorňují na to, že zadní strana vypadá, jako by byla z plastu, nikoliv ze skla.  To je ale dost možná zapříčiněno tím, že se jedná pouze o prototyp.

V ostatních případech se téměř nic nemění – smartphone má zaoblené obě přední hrany a rámeček z hořčíkové slitiny.

Na jedné z fotografií je vidět výsledek z benchmarkové aplikace AnTuTu. Ten hlásá, že smartphone dosáhl na 134 704 bodů. To znamená, že by se mělo jednat o verzi se Snapdragonem 820.

Ačkoliv fotografie vypadají důvěryhodně, přesvědčit se o tom můžeme až při oficiálním konferenci Samsungu. Ta proběhne 21. února.

s7-in-flesh

se-1

Zdroj: SamMobile

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.