Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVe strategii Tennis Club Story můžete dovést na vrchol svůj tenisový klub

Ve strategii Tennis Club Story můžete dovést na vrchol svůj tenisový klub

Placeným strategickým hrám na mobilech už nějaký ten pátek vévodí tituly od společnosti Kairosoft. Tyto hry bývají označovány přízviskem „Story“ a přicházejí s vysokou dávkou hratelnosti. Tennis Club Story, která právě vychází pro Androidy a iPhony přitom není žádnou výjimkou.

Tennis Club Story je budovatelsko/manažerská strategie převlečená do retro hávu. Ve hře dostanete na starosti malý tenisový klub a pokusíte se ho dovést k rozkvětu rozšiřováním zázemí, ale také najímáním a trénováním jeho hráčů.

Jak je u her z podtitulem „Story“ zvykem, klíčovou částí je vylepšování různých maličkostí (v tomto případě včetně hráčů). A v tomto bodě se tato hra od svých předchůdců nejvíce liší – vylepšování totiž neprobíhá automaticky a není závislé pouze na náhodě, ale můžete ho ovlivnit skrze jednoduché minihry.

Pokud vás Tennis Club Story zaujala, můžete si ji stáhnout za necelých 5 dolarů z Google Play Storu nebo Apple App Storu.

[appbox googleplay net.kairosoft.android.tennis_en]

[appbox appstore 1080973177]

tennis-club-story

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře