Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFirma Gooclever uvedla do prodeje tablet Insignia 785 PRO s atomovým základem

Firma Gooclever uvedla do prodeje tablet Insignia 785 PRO s atomovým základem

Goclever pokračuje v rozvoji své řady multimediálních tabletů s Androidem. Tentokrát evropská společnost uvádí model Insignia 785 PRO s displejem s poměrem stran 4:3 a procesorem Intel Atom Z2580.

„V posledních měsících získávají tablety se systémem Android nesmírnou oblibu – s jistotou můžeme říci, že tabletová revoluce je v plném proudu. My jsme na jejím čele od samého začátku a máme jistotu, že naše produkty se odlišují od konkurence svými inovativními řešeními a že určujeme nové trendy v segmentu tabletů,” říká Roman Panek, viceprezident společnosti Goclever.

„Pečlivě monitorujeme potřeby uživatelů. Chceme dodávat produkty, které opravdu uživatelé chtějí – a zaznamenali jsme mnoho požadavků na produkty v konfiguraci s procesory řady Atom. Proto jsme učinili rozhodnutí používat nejnovější, vysoce výkonné a energii šetřící procesory Intel,” doplňuje Panek.

Nový tablet Govlever však nemá jen silné „srdce“. Další důležitou vlastností modelu Insiginia 785 PRO je jeho displej 7,85″ s poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 × 768 pixelů. Displej je postaven na technologii IPS, která garantuje skvělou, ostrou kvalitu obrazu s živými barvami a širokými pozorovacími úhly.

Tablet je dále vybavený grafickým procesorem PowerVR SGX544 a 1 GB RAM. Vnitřní paměť je 16 GB. Navíc mohou uživatelé rozšířit ukládací kapacitu pomocí externích karet microSD. Novinka je dále vybavena modulem GPS a dodávána s mapami Polska, Slovenska a České republiky.

goclever

Zařízení pracuje na operačním systému Android 4.2.2 Jelly Bean a umožňuje bezdrátový přenos obrazu na velkou televizní obrazovku. Jednoduše připojíte adapter AERODISPLAY k televizi a pohodlně si prohlížíte své fotografie a přehráváte videa na velké televizní obrazovce ve svém pokoji. Tablet je vybaven také dvěma objektivy. Ten na přední straně má rozlišení dva megapixely a druhý pětimegapixelový, umístěný vzadu, se spoléhá navíc na automatické ostření.

Insignia 785 PRO je štíhlé a lehké zařízení. Výška je 7,2 mm a hmotnost pouhých 310 gramů. Moderní, stříbrně modrý hliníkový, rám vytváří dojem stylovosti a zároveň dělá přístroj odolnějším, pevnějším a robustnějším. Vývojáři osadili tablet 4600mAh baterií, což je dost na 5 hodin intenzivního používání.

Nejnovější tablet od společnosti Goclever je již nyní na trhu a doporučená koncová cena je 4 999 Kč. Jako u ostatních tabletů tohoto výrobce je na přístroj poskytována dvouletá záruka.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Insignia 785 PRO/“/]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře