Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNaučte se anglicky snadno a rychle! Jazyková aplikace Language Chapters dočasně zlevnila

Naučte se anglicky snadno a rychle! Jazyková aplikace Language Chapters dočasně zlevnila

Při výběru mezi uchazeči o pracovní pozici je angličtina v mnoha případech klíčovým požadavkem zaměstnavatele. Připravte se na pohovor s Language Chapters, osvědčenou aplikací pro výuku angličtiny, nyní s výraznou slevou.

Blíží se závěrečné zkoušky na středních i vysokých školách a s nimi také období hledání zaměstnání pro desetitisíce jejich absolventů. Čeká vás nebo vaše blízké pracovní pohovor? Počítejte s tím, že bez angličtiny se pravděpodobně neobejdete. Bohužel má s tímto dnes v podstatě nezbytným jazykem velká část uchazečů o práci problémy. Ty je však možné relativně snadno odstranit.

Například za pomoci úspěšné české jazykové aplikace Language Chapters, která je využívána nejen ve výuce angličtiny na středních a jazykových školách, ale také jako vhodný doplněk pro přípravu právě na přijímací pohovor či k jazykové zkoušce.

Abychom vás motivovali a povzbudili ve vašem snažení, můžete od 11. do 25. března obsah aplikace Language Chapters pořídit za zvýhodněnou cenu. Témata, která vám pomohou při důležitém pracovním setkání, si můžete pořídit za 0,89 € ve verzi pro iPad. Ve verzi Flexibooks pro Windows pak za 25 Kč. Za tuto symbolickou cenu můžete zdokonalit svou angličtinu v oblastech, jako je Business, Jobs, Office nebo ICT.

Language Chapters s několika tisíci staženími a skvělým hodnocením uživatelů můžeme považovat za jeden z nejúspěšnějších českých projektů tohoto typu. Aplikace je vytvořena přesně tak, aby odpovídala potřebám českých studentů.

Jak říká spoluautorka projektu Eva Králová: „Aplikace Language Chapters byla vyvíjena ve spolupráci s řadou odborníků proto, aby co nejvíce napomohla ke zdokonalení výuky jazyka. A to za podpory kvalitního multimediálního obsahu – videí, obrázků, nahrávek i interaktivních cvičení. Kombinace těchto prvků usnadňuje proces učení a pomáhá zapamatovat si naučenou látku až o 40 % rychleji než s klasickou učebnicí.“

[appbox appstore id623233518]

[appbox appstore id595361691]

[appbox appstore id623237267]

[appbox appstore id623255413]

[appbox appstore id623296595]

[appbox appstore id623301120]

[appbox appstore id623272480]

Language Chapters

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře