Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyFirefox OS 2.5 můžete vyzkoušet i na svém Androidu

Firefox OS 2.5 můžete vyzkoušet i na svém Androidu

Nové mobilní operační systémy ve většině případů cílí na pokročilé uživatele, i když nedobrovolně. Jejich instalace je totiž často příliš obtížná, nehledě na to, že někdy lze tento OS vyzkoušet pouze na speciálním zařízení s přeinstalovaným softwarem.

Z toho důvodu je velmi sympatické, když se tu a tam objeví nějaká vlaštovka, která všechna tato omezení překračuje tak, jako v případě Firefox OS.

Společnost Mozilla si je dobře vědomá, že pokud chce svůj operační systém dostat mezi lidi, musí s ním vejít do povědomí. A jak jinak to udělat lépe, nežli vydat šikovnou aplikaci, která vám toto operační prostředí nasimuluje přímo ve vašem Androidu a to bez jakýchkoliv pokročilých kroků. Prostě ji jenom stáhnete (nezapomeňte si povolit stahování z neznámých zdrojů), nainstalujete a otevřete.

Prostředí aplikace sice není úplně dokonalou náhradou za Firefox OS 2.5, nicméně nabídne hromadu funkcí a možností, díky čemuž dostanete dobrou představu o tom, co od tohoto operačního systému čekat. Pokud vás aplikace zaujala, stáhněte si ji z tohoto odkazu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/firefox-os-2-5/“/]

Zdroj: Engadget

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře