Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyFinální trailer pro film Assassins Creed připomíná, že premiéra se nezadržitelně blíží

Finální trailer pro film Assassins Creed připomíná, že premiéra se nezadržitelně blíží

Dlouho očekávaná sci-fi akce Assassin’s Creed, terá čerpá z populární videohry, bude mít premiéru již 21. prosince letošního roku. Než se film dostane ale i do kin v České republice, chvíli si ještě počkáme. Prozatím si musíme vystačit s finálním trailerem, který shrnuje do jednoho uceleného celku to nejpodstatnější, čeho jsme se v uplynulých měsících dočkali.

Hlavní hvězdou snímku Assassin’s Creed bude Michael Fassbender. Známý herec v něm ztělesní Calluma Lynche, kterého kvůli genetickým vzpomínkám Aguilara de Nehry, španělského asasína, unese organizace Abstergo Industries. Zápletka filmu se bude odehrávat převážně ve Španělsku patnáctého století, ale to samozřejmě neznamená, že se nepodíváme i do současnosti.

Režisérem filmové adaptace známé herní série je Australan Justin Kurzel. Kromě Fassbendera se v chystaném sci-fi objeví také Marion Cotillard, Jeremy Irons či Brendan Gleeson.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře