Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPřes 120 000 zákazníků se zapojilo do soutěže s aplikací Můj Vodafone.

Přes 120 000 zákazníků se zapojilo do soutěže s aplikací Můj Vodafone.

Vodafone na začátku října vyhlásil soutěž o mobilní telefony a tarify zdarma pro zákazníky, kteří budou pro nastavení a správu svých služeb využívat výhradně aplikaci Můj Vodafone.

Soutěže se zúčastnilo 121 971 soutěžících a včera proběhlo slosování výherců. 10 z vylosovaných získalo mobilní telefon (Vodafone Smart platinum 7 nebo Smart ultra 6), 14 výherců tarif zdarma na 3 měsíce, 14 výherců předplacenou službu zdarma a dva výherci získali služby zdarma na celý rok.

Aplikace Můj Vodafone měla v listopadu 332 000 unikátních uživatelů, meziročně tento počet narostl o více než 100 000. Nejčastěji se do ní přihlašují lidé první pracovní den v týdnu a obecně je frekventovaná doba během ranní cesty do práce, v době oběda nebo při cestě z práce. Oproti tomu v sobotu začíná provoz v aplikaci o několik hodin později. Během noci se připojí v průměru i kolem 10 000 uživatelů.

Zákazníci mají díky aplikaci kontrolu nad čerpáním svých dat, mohou zde nastavovat služby, zaplatit fakturu nebo třeba dobít kredit. Ze všech plateb na všech online kanálech až 44 % plateb faktur a navýšení kreditu dělají zákazníci přímo v aplikaci.

O oblíbenosti aplikace Můj Vodafone svědčí i vysoké hodnocení na App Store, Google Play a Windows Phone Store, kde dlouhodobě získává téměř 4,4 hvězdičky z pětibodového maxima.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře