Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySpace Hulk: Deathwing se předvádí ve startovacím traileru

Space Hulk: Deathwing se předvádí ve startovacím traileru

Protože do vydání střílečky Space Hulk: Deathwing zbývají už jenom dva dny, pochlubili se tvůrci ze Streum On Studia povedeným startovacím trailerem. Ten potěší všechny, co mají slabost pro temnou a fanatickou poetiku universa Warhammer 40,000.

Space Hulk: Deathwing vyjde ve středu 14. prosince na PC a někdy v příštím roce i na PlayStation 4 a Xbox One. Hra vedle multiplayeru nabídne i regulérní singleplayerovou kampaň, která se bude odehrávat na obří lodi Olethros, kde budete čelit hordám Genestealerů.

Očekávanou střílečku si můžete zakoupit na Steamu, kde je v rámci předobjednávky k dostání s 15% slevou, která cenu srazí z 40 eur na 34 eur. Pokud si hru objednáte, ušetříte nejenom vaši peněžence, ale dostanete zdarma také Corswainův palcát, což je mocná in-game zbraň náležející legendárnímu paladinovi Dark Angels.

Zdroj: DS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře