Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyFBAB - FB Album Backup vám umožní stahovat fotky z Facebooku ve...

FBAB – FB Album Backup vám umožní stahovat fotky z Facebooku ve velkém

Možná se vám to už taky někdy stalo. Ztratili jste smartphone a s ním samozřejmě i všechny fotografie. Jediné snímky, které nyní máte, jsou proto ty, co jste v průběhu času uveřejnili na Facebooku. Jenže po jedné se vám je zpět tahat nechce. Co teď?

V tuto chvíli na scénu samozřejmě přichází aplikace FBAB – FB Album Backup. Tato aplikace vám umožní stahovat fotografie z Facebooku ve velkém, ať už je vaše motivace jakákoliv.

FBAB – FB Album Backup však umí pracovat i naopak. Skrze aplikaci můžete velmi pohodlně natahat fotky na sociální síť a to bez jakéhokoliv zdlouhavého označování fotografií atd.

Aplikace je verifikována Facebookem, to znamená, že nepotřebujete žádnou registraci, ale postačí vám připojení přes Facebookový účet.

Aplikace FBAB – FB Album Backup je k dispozici pro Android a iOS. Z Google Play Storu a Apple App Storu si ji můžete stáhnout zdarma. Profesionální verze aplikace je k dispozici přibližně za 28 korun.

[appbox googleplay com.piksalstudio.fbab]

[appbox appstore 1031119839]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře