Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyApple na Twitteru založil účet, který se bude věnovat propagaci nových her

Apple na Twitteru založil účet, který se bude věnovat propagaci nových her

Do obchodů s aplikacemi se každý den dostávají stovky různých her. Bohužel jich přitom spousta zapadne, což si uvědomuje i Apple. Společnost proto založila Twitterový účet, kde bude informovat o zajímavých nových titulech.

Vedle tipů na nové hry či na nadějné stávající projekty se na tomto Twitterovém účtu dozvíte i různé tipy a triky k vybraným hrám, či informace o talentovaných hráčích a vývojářích. S herními tvůrci by přitom Apple chtěl navázat užší spolupráci, takže se dá očekávat, že pro sledující budou připravené i různé bonusové kódy, soutěže atd.

Tento Twitterový účet je dalším krokem společnosti Apple ve snahách usnadnit vstup na herní scénu především malým, nezávislým herním vývojářům. Jako první přitom došlo na správu jednotlivých herních sekcí, do nichž vybírají kousky samotní editoři Applu (dříve byly produkty propagovány pouze na základě metadat). Těžit z těchto kroků však budeme stejným dílem i my, hráči. Už se k nám totiž dostanou jenom kvalitní herní tituly, nehledě na to, že jich bude o poznání víc.

O hraní na Applu bychom mohli uslyšet víc na konferenci, kterou společnost chystá k příležitosti představení nových iPhonů. Stane se tak již za dva dny.

ios-gaming

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře