Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyFall Creators Update už běží na polovině počítačů s desítkami

Fall Creators Update už běží na polovině počítačů s desítkami

Velká aktualizace zvaná Fall Creators Update pro operační systém Windows 10 již běží na více než polovině počítačů. Informovali po tom zástupci amerického softwarového gigantu Microsoft. Přesná čísla dodal analytický server AdDuplex.

Před koncem roku byl nejnovější balík novinek a vylepšení nainstalovaný na 53,8 % zařízení. V případě Fall Creators Update je vysoké číslo instalací poměrně překvapivé, neboť samotný Microsoft krátce po vydání aktualizace avizoval, že update bude distribuován postupně a mezi všechny uživatele se může dostat až za několik měsíců.

Jen pro srovnání, starší balík Creators Update potřeboval k pokoření hranice 50 % téměř pět měsíců, naproti tomu aktuálně nejnovější aktualizace pro Windows 10 jen necelé tři měsíce. Microsoft balík Fall Creators Update vydal v úterý 17. října loňského roku.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře