První trailer na Slender Mana vypadá řádně našlapaně


První trailer na Slender Mana vypadá řádně našlapaně

V letošním roce se půjde do kin film založený na tajemné postavě Slender Mana, vyzáblého muže s obličejem potaženým jen kůží a nepřirozeně dlouhými končetinami. Premiéra snímku je v plánu na 17. května.

Děj filmu z produkce Screen Gems se odehrává malém městečku v Massachusetts, kde chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí. Snímek podle scénáře Davida Birkeho natočil Sylvain White.

Autorem Slender Mana je Eric Knudsen, který meme podivné postavy vystavil v roce 2009 na webových stránkách Something Awful. Bytost s mysteriózním vzhledem rychle nabyla značné popularity, a to i díky počítačovým hrám Slender: The Eight Pages a Slender: The Arrival.

Uvidíme, jak si u fanoušků hororů povede film, který je v přípravě, ukázka však vypadá víc než slibně.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.