Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPro Android právě vychází česká hra Alice a Magické ostrovy

Pro Android právě vychází česká hra Alice a Magické ostrovy

Dlouho očekávaný třetí díl série o čarodějce Alici je nyní konečně dostupný hráčům z celého světa na Google Play. Jeho děj navazuje na předcházející adventure hry Alice: Polepšovna pro čarodějky a Alice a Dračí magie, hrát ho ale mohou i hráči, kteří předcházející díly nehráli. Hra pochází od tuzemského týmu GameStylus a je plně v češtině.

Alice a Magické ostrovy je opět klasická, ručně kreslená dobrodružná hra, se spoustou předmětů k sebrání a úkolů k vyřešení. Hráčům je i tentokrát k dispozici takzvaný SuperHelp – v menu lze získat nápovědu k jakékoli lokaci hry i s popisem kroků, které je zde potřeba učit, aby se hráč dostal dále.

Děj hry nás zavádí na hrad v magickém světě, kde Alice nyní spokojeně žije, ale mocný čaroděj Darold M. se s tím rozhodně nesmířil. Už brzy potrestá Alici i draky, kteří jí pomohli. Alice se tak ve třetím díle znovu vydává na cestu, tentokrát po stopách tří čarodějů, kteří byli kdysi Daroldovými přáteli. Na cestu plnou kouzel i magických předmětů.

Všechny adventure hry studia GameStylus vycházejí postupně pro Android i iOS. Série o Alici je dostupná v 9 jazycích, kromě českého také anglicky, německy, španělsky, portugalsky, italsky, rusky, polsky a francouzsky. První díl každé série je zdarma ke stažení, další jsou ke stažení za symbolickou částku (v případě hry Alice a Magické ostrovy za 42 Kč včetně DPH).

[appbox googleplay com.bispiral.gs1324]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře