Facebook už brzy umožní každému uživateli živý přenos videa a tvorbu vlastních koláží


Facebook už brzy umožní každému uživateli živý přenos videa a tvorbu vlastních koláží

Největší sociální síť na světě představila zajímavé nové funkce. Jedná se o živý přenos videa a možnost vytvářet foto a video koláže.

Živý přenos videa Facebook doposud umožňoval pouze známým umělcům, nyní se však tato služba dostává i k nám ostatním. Jakmile budete mít aktuální informaci, kterou budete chtít v přímém přenosu sdílet se svými známými, nic vám nebude bránit.

Snímek po přímém přenosu navíc budete moci uchovat v archivu, nebo ho smazat a zajistit tak, že bude skutečně pouze aktuální.

Foto a video koláže se skrývají pod označením „Collage“ a nabídnou přesně to, co byste od nich čekali. Uživatelé si ze svých fotografií a videí budou moci vytvořit koláže a ty pak zařadit mezi nejnovější příspěvky podobně, jako fotografie a videa. Koláže lze vyšperkovat různými nápisy a nálepkami a vdechnout jim tak jedinečný feeling.

Obě zmiňované funkce jsou zatím dostupné v rámci beta testování pouze hrstce lidí. Do ostrého provozu by se měly dostat na začátku příštího roku.

screenshots-2-600x401 live-press-image-600x400

Zdroj: Android Authority

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.