Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung spustil unikátní soutěž v živém přenosu. Vyhrát můžete špičkový smartphone Galaxy...

Samsung spustil unikátní soutěž v živém přenosu. Vyhrát můžete špičkový smartphone Galaxy S6 edge+

Na vybraném místě v České republice je umístěný telefon Galaxy S6 edge+, který pomocí funkce Live Broadcast (přímý přenos) nepřetržitě snímá své okolí. Úkolem soutěžících je zjistit jeho přesnou polohu a na místo se osobně dostavit. Každý, kdo následně splní úkol dle pravidel soutěže, může tento špičkový smartphone vyhrát.

Účastnit se soutěže je jednoduché, stačí si spustit živý přenos na YouTube ZDE. Postupem času se budou přímo ve vysílání zobrazovat indicie, které budou soutěžícím napomáhat s určením přesné polohy umístění chytrého telefonu. Soutěžící se musí osobně na dané místo dostavit, pořídit selfie fotografii a tuto společně s unikátním soutěžním kódem z místa přenosu odeslat na s6livestream@gmail.com. Porota následně vybere nejkreativnější selfie a určí vítěze telefonu Galaxy S6 edge+.

Funkce Live Broadcast spočívá v tom, že uživatelé mohou v reálném čase vysílat aktuální dění ve Full HD kvalitě přímo z telefonu na jeden, či celou skupinu kontaktů, anebo přímo veřejně přes YouTube Live. Kdokoli, kdo dostane YouTube link od uživatele Galaxy S6 edge+, může sledovat živý přenos ze svého smartphonu, tabletu, PC nebo Smart TV s připojením na YouTube.

Soutěž probíhá od 7. 12. 2015 do 20. 12. 2015 Podrobná pravidla naleznete tady.

59a8

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře